Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidenti tragjik me helikopter në Bahamas, humb jetën edhe vajza e miliarderit të njohur

Nga Ejona 0

Është rënduar bilanci i viktimave të aksidentit tragjik i rrëzimit të helikopterit në Bahamas.

Mediat botërore raportojnë se bashkë me miliarderin e qymyrit të West Virginia, ka humbur jetën edhe vajza e tij, si dhe tre miqtë e saj nga kolegji dhe dy persona të tjerë.

Sipas policisë avioni u rrëzua 16 metra nën ujë rreth 2 milje larg Grand Cay në Abacos. Brenda mjetit fluturues ishin trupat e 4 femrave dhe 3 meshkujve.

Gjashtë vikimat e tjera ishin nga Shtetet e Bashkuara, tha Forca Policore Mbretërore e Bahamas.

Rrëzohet helikopteri në brigjet e Bahamasit/ Humbin jetën 7 persona, mes tyre miliarderi i njohur

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej