Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidenti në Shkodër, kush janë 4 personat e plagosur rëndë

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër ku për pasojë katër persona janë plagosur rëndë.

Të plagosurit janë Rovena Mustafa 22 vjeçe  banuese ne qytetin e Koplikut, Egzon  Çokaj 25 vjeç banues ne fshatin Grudë Fushë Malësi e Madhe, Gjon Ivanaj 53 vjeç banues në fshatin Vrakë dhe Ermal Malaj 23 vjeç banues ne fshatin Grudë Fushë.

Aktualisht katër personat e plagosur ndodhen në Spitalin Rajonal në Shkodër.

Ndërkohë grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej