Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident tragjik në rrugën Manëz-Maminas, makina përplas për vdekje këmbësorin

Nga Ejona 0

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën dytësore Manëz-Maminas.

Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor i cili sipas raportimeve është i moshës 80 vjeçare.

Policia ndërkohë ndodhet në vendin e ngjarjes, për të zbardhur dinamikën e aksidentit.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat ndërsa viktima mbetet ende i paidentifikuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej