Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident te mbikalimi i Shkozetit, plagosen dy persona

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës.

Mësohet se janë përplasur dy makina dhe si pasojë janë plagosur dy persona.

Sakaq, bëhet me dije se dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit të Durrës.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej