Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në aksin Librazhd-Prrenjas, plagosen tre persona

Nga Ejona 0

Një aksident ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas, ku janë plagosur tre persona.

Mësohet se shkak i përplasjes së dy makinave është bërë parakalimi i gabuar.

Ndërkohë të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej