Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, makina përfundon jashtë rruge

Nga Klodiana 0

Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku një automjet  pas përplasjes së fuqishme me një tjetër makinë.

Pasagjerët që ndodheshin brenda mjetit, kanë marrë dëmtime të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkaq policia ndodhet në vendngjarje, dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej