Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, makina përplaset me furgonin (foto)

Nga Ejona 0

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Bulgarec.

Mësohet se është përplasur një makinë me një mjet tip furgon ndërsa mësohet se nuk ka persona të plagosur por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë policia ndodhet në vendingjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej