Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në aksin Korçë-Maliq, humb jetën 21-vjeçarja

Nga Klodiana 0

Një 21-vjeçare ka humbur jetën pasi është përplasur nga një makinë në Vloçisht të Korçës, në aksin Korçë – Maliq.

Mësohet se shtetasi grek, P.B., 73 vjeç, ka përplasur me mjetin e tij, tip Toyota 21-vjeçaren S.Xh., e cila po kalonte rrugën në këmbë.

Raportohet se 21-vjeçarja ka humbur jetën menjëherë, ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëruar nga Policia, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej