Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë/ Përplasen mjetet, dy persona në gjendje kritike

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë, ku dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rëndë dy persona, të identifikuar Jetmir Bushaj dhe Arjan Lleshi të cilët janë transportuar  drejt spitalit në gjendje kritike për jetën.

Sipas raportimeve aksidenti ka ndodhur në fshatin Trush, në aksin rrugor Shkodër-Velipojë, ndërkohë që nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej