Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në Thumanë, dy të plagosur

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Thumanë pak minuta më parë.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën e për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Dëmtimi në makinat e përplasura është i madh, çka tregon se përplasja ka qenë e fortë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej