Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i frikshëm në Elbasan, plagosen 4 persona

Nga Ejona 1

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, në aksin rrugor Papër dhe për pasojë 4 persona kanë mbetur të plagosur.

Dy makina tip “Opel” dhe “Benz” janë përplasur ndërsa mësohet se të aksidentuarit janë pjesëtar të së njëjtës familje.

Një nga të plagosurit është drejtuesi i mjetit, i cili udhëtonte me bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.

Fatmirësisht të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën por ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Loading...

Komente (1)

  1. Perplaset makina me familjen, ne gjendje te rende dy femije.
    Po te shkruaj per lajmin me siper , qe keni nxjerr me date 21.10.2019 , ne lidhje me shtetasin M… J… Se pari, nuk ju lejohet te beni publike emrin e tij te plote, se dyti , lajmi eshte i shtrember .Nuk ka qene M… J… drejtues mjeti , ska pas asnje lidhje me aksidentin e mesiperm , pasi ai ka qene viktime e nje aksidenti tjeter , qe eshte vete i demtuar si kembesor ne qytetin e elbasanit , nga nje tjeter automjet i drejtuar nga nje person tjeter.Hiqeni urgjentisht kte shpifje, se do ju ndjek ne vije gjyqesore , plus edhe policet ose prokuroret e perfshire qe mund te kene ngritur shpifje te tilla!!!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej