Adi Krasta-Nikollës: Mazhoranca juaj ndërtoi një Shqipëri mizerabël, e papranueshme dhe e pakonceptueshme (film)

0
275

Ish-ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ishte mbrëmjen e djeshme e ftuara e Adi Krastës në emisionin “A Show”. Ndërsa ish-ministrja deklaroi se është e pamundur që të ndryshohet realiteti shqiptar, Krasta i tha se maxhoranca ndërtoi një Shqipëri mizerabël, një realitet komplet ndryshe nga ai që ishte premtuar.

Adi Krasta-Nikollës: Maxhoranca juaj ndërtoi një Shqipëri mizerabël, e papranueshme dhe e pakonceptueshme. Zhgënjyese për nivelin tonë mendor si shqiptarë që jetojmë këtuSHPERNDAJE

Publiée par Reagon Kukësi sur Mardi 29 janvier 2019

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.