Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Adele vazhdon t’i befasojë fansat me pamjen e re

Nga 27-shi 0

Adele ka humbur 45 kilogramë dhe tashmë këngëtarja nuk është aspak ashtu siç jemi mësuar ta shohim përgjatë karrierës së saj të suksesshme.

Prej muajsh po flitet për ndryshimin drastik që këngëtarja e pësoi në pamje dhe nga dita në ditë s’po e njohim më.

Adele i ka humbur 45 kilogramë dhe e arriti këtë falë një diete të rreptë dhe palestrës.

Së fundmi, Adele ishte në festën e “Oscars”-it, ku pozoi me një gazetare. Këngëtarja 31-vjeçare kishte veshur një fustan “Ralph & Russo” dhe në sy ra jo vetëm trupi i hollë, por edhe ndryshimi që ka pësuar në fytyrë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej