Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

A. Lleshaj: Në orën 21.33 do të bjerë ortek nga Mali i Dajtit. Dilni në rrugë!

Nga 27-shi 0

Ky është njoftimi që është bërë me dije nga studiuesi me licensë i fenomeneve ortekërore në territorin e Republikës së Shqipërisë, zoti A. Lleshaj.

Shkenctari i mirënjohur me origjinë të largët helene u kërkon qytetarëve të dalin në rrugë, në mënyrë që orteku të jetë sa më gjithëpërfshirës.

Tre minuta lavdi pret zoti A. Lleshaj edhe nga portal i tij i preferuar, syri.net dhe mundësisht nga personaliteti sizmik, Median Panik Topçiu.

* Ky shkrim është një fejton. Çdo përkim me persona të vërtetë është thjesht një rastësi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej