Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

932 vikima në 24 orët e fundit në Spanjë, ja kalon Italisë për të infektuar

Nga Klodiana 0

Nga 950 të vdekur që shënoi dje Spanja sot përsëri shënon një numër të lartë prej 932 të vdekurish është regjistruar.

Mësohet se numri i të infektuarve ka shkuar në 117 mijë duke ja kaluar kështu Italisë me 115 mijë edhe pse kjo e fundit nuk ka përditësuar ende të dhënat.

Spanja udhëheq trendin negativ të viktimave në rang botëror teksa momentalisht ka kapur vendin e dytë pas SHBA për numër të infektuarish.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej