Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

3 futbollistë të tjerë të Partizanit dalin pozitivë me koronavirus

Nga Klodiana 0

3 futbollistë të tjerë të Partizanit rezultuan pozitivë me koronavirus. Klubi i kuq mori përgjigjjet e testimeve dhe tashmë ka në total 5 futbollistë të padisponueshëm për derbin kundër Tiranës, që do të luhet sot në mbrëmje.

Pas Dejan Boldor dhe Besnik Feratit, të infektuar nga virusi dolën edhe futbollistët Eraldo Çinari, Kristi Kote dhe Esat Mala, të tre asimptomatikë.

Partizani kreu në total 50 tamponë dhe e gjithë pjesa tjetër e stafit rezultoi negativ. Lojtarët e prekur janë izoluar, ndërsa sa i përket duelit ndaj Tiranës, derbi do të zhvillohet ashtu siç është programuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej