Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

25 vjeçari qëllohet me armë zjarri në Mirditë, niset me urgjencë drejt Tiranës

Nga Ejona 0

Një person është qëlluar me armë zjarri në qytetin e Rubikut në Mirditë ndërsa sipas burimeve mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Burime bëjnë me dije se ai është Alfred Leka 25-vjeç.

Pas dhënies së ndihmës së parë në Spitalin e Rrëshenit, është nisur drejt Spitalit të Traumës në Tiranë pasi gjendja e tij është e rëndë.

Ende nuk është bërë e ditur për rrethanat e ngjarjes, ndërsa ende nuk konfirmohet nëse kemi të bëjmë me një tentativë për vrasje.

Grupi hetimor po heton për shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej