Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

13 akuza për abuzim seksual, arrestohet R Kelly

Nga Klodiana 0

Këngëtari amerikan, R Kelly është arrestuar të enjten në Çikago nga policia e Nju Jorkut, për abuzim seksual.

Ndaj 52 vjeçarit rëndojnë 13 akuza për abuzime seksuale, përfshirë këtu pornografi dhe pengim i drejtësisë, sipas zyrës së prokurorit të SHBA në Çikago.

Këngëtari i muzikës R&B i ka mohuar akuzat ndaj tij për dekada me radhë. Në 2008 u akuzua për pornografi me të mitur por gjykata e shpalli të pafajshëm. R Kelly u vendos në qendër të vëmendjes muajt e fundit edhe falë dokumentarit “Surviving R Kelly”, në të cilin rrëfeheshin histori mbi abuzimet seksuale të këngëtarit me fëmijë të moshave nga 13-16 vjeç.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej