Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

10 përgjimet/ Kërcënimet dhe skenarët për blerjen dhe vjedhjen e votave në Dibër (film)

Nga 27.al 0

Vijojnë publikimet e video-përgjimeve për blerjet e votave nga Partia Socialiste për zgjedhjet e vitit 2017 në Shqipëri nga gazeta më e madhe gjermane “Bild”.

Në video-përgjime është kryesisht Imer Lala, babai i deputetes Reme Lala i cili bisedon në telefon për blerje votash, takimi me minsitrin Gjiknurin për tendera, si dhe takime me kryeministrin Rama.

Në video-përgjime është edhe shefi i policisë në Dibër, Robert Aga me Ulsi Manjës, ku ky i fundit i premton një post drejtues për punën që ka bërë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej