Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protestat në Serbi/ Vuçiç: Haradinaj ka bashkëpunëtorët e tij këtu

Nga Klodiana 0

Lidhur me protestat në Serbi, presidentit Aleksandër Vuçiç gjatë një dalje për mediat përpara gazetarëve tha se organizatorët e protestës Gjillas dhe Jeremiq janë miq të afërt me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev.

Vuçiç madje për protestat në Beograd fajësoi edhe kryeministrin e Kosovës Haradinaj.

“Haradinaj kur tha se do të më rrëzojë nga Qeveria mendova se po bën numra, tani e shoh se ai ka bashkëpunëtorët e tij këtu mes nesh’’  – Aleksandër Vucic, Kryetar i Serbisë

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej