Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Vokshi: Duhet të vendosim një memorandum anti-Beqaj

Nga Klodiana 0

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi ka dënuar veprimin e Beqaj që shkarkoi me një telefonatë ish- drejtorin e Fondit të Sigurimeve në Tropojë.

Vokshi: “Po bëhen abuzime të shumta me rimbursimin e ilaçeve, ndaj kërkoj një moratorum “anti- Beqaj”, në mënyrë që ministri mos i afrohej më finacave të popullit”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej