Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vlorë/ Degradon sherri në familje, motra merr thikën dhe qëllon vëllain

Nga Klodiana 0

Një sherr në familje mes vëllait dhe motrës ka përfunduar me një të plagosur me thikë.

Ngjarja ndodhi dje në Orikum të Vlorës, ku në debat e sipër me vëllanë, motra e ka qëlluar me thikë. Mësohet se 31-vjeçarja E.K., ka goditur me thikë vëllanë e saj E.K., 20 vjeç. Burime policore bëjnë me dije në në kulmin e një sherri verbal 20-vjeçari ka tentuar të sulojnë të motrën fizikisht, ndërsa kjo e fundit ka reaguar duke e plagosur me thikë.

31-vjeçarja u arrestua nga policia. I vëllai i saj u kthye në banesë pas mjekimit në spital.

http://www.balkanweb.com/site/degradon-sherri-ne-familje-motra-merr-thiken-dhe-qellon-vellain/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej