Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Vlorë/ Aksident te “Uji i ftohtë”. Humb jetën 17 vjeçari

Nga Skenderi 0

Një 17 vjeçar ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur  si pasojë e një aksidenti rrugor që ndodhi rreth orës 23:50 minuta të mbrëmjen së djeshme në Vlorë.

Automjeti tip BMV X6 me të cilin po udhëtonnin, ka dalë nga rruga në aksin rrugor Uji i Ftohtë-Skelë, duke përfunduar në një kanal.

Për pasojë, ka gjetur vdekjen 17 vjeçari Kristi Panajoti i cili ishte  pasagjer në automjet, ndërsa ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit shtetasi Petro Bejo.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej