Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Visho u largua se ishte kanadez, se kishte lidhje me Ollgën, se… dha dorëheqjen

Nga Media 0

Nga Lutfi Dervishi

13 arsyet e largimit të Vishos!

Në “lajmet” e kësaj jave janë dhënë një mori “arsyesh” për dorëheqjen e shefit të Shërbimit Sekret.
Rasti, kur gazetarët dhe portalet tregojnë kulmin e profesionalizmit!

1. Kishte lidhje me Ollgën.
2. Ka aplikuar për një vend NATO!
3. Do të shkojë ambasador.
4. Raportoi për Habilajt.
5. Nuk raportoi për Habilajt.
6. I mbaroi mandati.
7. I raportonte Berishës.
8. Përgjoi Metën, Ramën.
9. U përplas me kryeministrin!
10. I thanë amerikanët!
11. Ishte kanadez
12. Për shkak të puçit në Mal të Zi
13. Dha dorëheqjen!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej