Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

I vdes e bija, aktori shqiptar: “Portale” moj partale, Bubulina ime vdiq në dhomën e saj e n’prehnin e nanës

Nga Media 0

Vajza e aktorit Çun Lajçi ka ndërruar jetë para dy ditësh, ndërsa i ati gjendej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dhimbjen therëse për humbjen e Bubulinës, Lajçi e ka shprehur edhe përmes disa vargjeve të postuara në facebook.

Por, dhimbjes për humbjen e së bijës i është shtuar edhe “jehona e vdekjes virtuale”, ku portalet kanë shkruar se ajo vdiq nga mbidoza në një banesë në Prishtinë.

Çun Lajçi ka disa “vargje” edhe për këtë:

 Portalemoj Partale
Çka ju duhen pëlqimet me dezinformata, hë mos qofshi.
Bubulina ime vdiq në dhomën e saj e n’prehnin e nanës saj, 
E ju e hudhni prej lagjës në lagje
dhe konstatoni vdekjën
përpara mjeksisë ligjore.
Ju lumtë!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej