Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Tronditet Shkodra, xhaxhai vret nipin

Nga Media 0

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës këtë të shtunë. 

Xhaxhai ka vrarë me armë thikë nipin pranë zonës së teatrit “Migjeni”.

Sipas informacioneve të para nga kjo ngjarje e rëndë ka mbetur i vrarë Mirsad Kuçi.

Xhaxhai ka qenë i pirë dhe pas një sherri për motive banale, ka rrëmbyer thikën duke qëlluar për vdekje nipin e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej