Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë, lind në shtëpi, vdes foshnja 2 javëshe

Nga Media 0

Një foshnje e lindur para 2 javësh në kushtet e shtëpisë ka ndërruar jetë sot në kryeqytet.

Foshnja është dërguar sot e pajetë në spital ndërsa nëna është në gjendje të rëndë.

Sipas policisë, nëna e foshnjes, 40-vjeçarja me inicialet V.K. rezulton se është me çrregullime mendore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej