Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Tiranë, lind në shtëpi, vdes foshnja 2 javëshe

Nga Media 0

Një foshnje e lindur para 2 javësh në kushtet e shtëpisë ka ndërruar jetë sot në kryeqytet.

Foshnja është dërguar sot e pajetë në spital ndërsa nëna është në gjendje të rëndë.

Sipas policisë, nëna e foshnjes, 40-vjeçarja me inicialet V.K. rezulton se është me çrregullime mendore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej