Fjalë kyçe: Shqiptaret e Maqedonise

OpEd / Nga Media -

Greqia e Serbia shpresojnë te Meta e Berisha

Nga Spartak Ngjela l. Një kryeministër grek, komunist- trockist qesharak, dhe një kryeministër serb që e do Serbinë në Bashkimin Europian, por që të dy bashkë i çmend një Shqipëri…