Fjalë kyçe: BELLA HADID

Floktore / Nga Klodiana -

Bella Hadid mahnitëse në Canne

Dëshmitare e një spoti publicitar të xhiruar së bashku me stilistin Alexander Wang dhe të prezantuar pikërisht në Festivalin e 71 të filmit, Bella Hadid ka magjepsur Canne me joshjen…

Floktore / Nga Klodiana -

Bella Hadid imazhi i ri i Dior

Bella Hadid është imazhi i ri i firmes së njohur “Dior”. Modelja e famshme këtë herë ka pozuar për linjën kozmetike të Dior, ku shfaqet e mrekullueshme. Bella është shndërruar…