Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa duket se nuk ka të njëjtin raport me “kunatat” e saj. Çfarë nuk shkon me Bella-n?

Nga Ejona 0

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka festuar ditën e djeshme 24-vjetorin e lindjes.

Dua ka vendosur që ditëlindjen e saj ta festojë me të dashurin e saj Anëar Hadid i cili i ka dhuruar këngëtares një gur smeraldi, kuptimi i së cilës është dashuri e sinqertë.

Por Dua duket se ka raporte shumë të mira edhe me njërën motër të të dashurit.

Modelja e famshe Gigi Hadid ka publikuar në rrjete një foto me Duan ku i shkruan: “Gëzuar ditëlindjen ëngjëll”.

Nuk mund të themi të njëjtën gjë për Belan e cila nuk dihet se si janë marrëdhëniet me këngëtaren shqiptare, pasi në rrjete sociale nuk i ka bërë ndonjë urim publik.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej