Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sulm me bombë në Gjykatën e Apelit në Athinë (Film)

Nga Media 0

Një bombë ka shpërthyer mëngjesit e kësaj të premtje në  Gjykatën e Apelit në Athinë.

Rreth orës 03:00, 4 persona kanë hedhur një lëndë plasëse dhe kanë qëlluar në drejtim të rojes.

Nga sulmi nuk ka pasar të lënduar ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Sulmuesit janë larguar me një mjet tip furgon, të cilin e kanë djegur më pas.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej