Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Shtëpia ku do të jetojë Obama pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

Nga Klodiana 0

Familja  Obama pas largimit nga Shtëpia e Bardhë, do të jetojë në një shtëpi në Pensilvani.
 
Ata do të jetojnë në një shtëpi me qira derisa vajza e tyre më e re, Sasha, të përfundojë shkollën e mesme. Edhe pse shtëpia e ardhshme është më e vogël se e tanishmja, ajo gjendet në një zonë shumë të pëlqyer të kryeqytetit të SHBA-së.
 
Shtëpia e tyre e re është ndërtuar në vitin 1928, ka nëntë dhoma gjumi, dy kuzhina e shumë hapësirë për tu relaksuar.
obama-1_1478643361-3144092obama-2_1478643361-5297450obama-3_1478643361-3215949obama-5_1478643361-8138471obama-9_1478643361-1597905-1obama-10_1478643361-8012551obama-11_1478643361-718637obama-12_1478643361-9035014obama-13_1478643361-8558394obama-15_1478643361-9760023
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej