Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqiptarët…

Nga Media 0

Një dorë e mbështetur mbi krye a në fytyrë, një moment për të menduar thellësisht për rrugët pa dalje. Aq sa shqiptar ka, aq probleme madhore ekzistojnë. Fjalët janë të varfëra para këtyre fotografive të realizuara nga fotoreporterja Ivana Dervishi. Ajo zgjedh t’i përshkruajë emocionet që këto imazhe transmetojnë me vetëm një fjalë: Shqiptarët!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej