Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Shqipëri-Spanjë/ Vitolo: Nuk presim një ndeshje të lehtë

Nga Skenderi 0

volito

Autori i golit për spanjollët në ndeshjen e djeshme me Italinë, Vitolo ka paralamëruar  sot në konferencë për shtyp shokët e skuadrës për ndeshjen me Shqipërinë,  se mund të pësojnë në Shkodër edhe ndonjë surprizë të keqe.

Spanjolli gjithashtu është shprehur se nuk presim një ndeshje të lehtë me Shqipërinë.

”Ndaj Shqipërisë luajmë një ndeshje shumë të komplikuar. Kundërshtari nuk ka emrin e Italisë por është njësoj si Italia skuadër kompakte. Duhet të jemi shumë të përqëndruar dhe të luajmë mirë pasi në të kundër mund të kemi ndonjë surprizë të pakëndshme. Nuk presim ndonjë ndeshje të lehtë përkundrazi” e mbylli deklaratën spanjolli Vitolo.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>