Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthim i fuqishëm në qendër të Parisit, 30 të plagosur (film)

Nga Media 0

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës. Shpërthimi ka ndodhur në një furrë buke  në Rue de Trevise. Dyshohet se si pasojë e shpërthimit kanë mbetur të plagosur mbi 30 persona.

Policia i bën thirrje qytetarëve të qëndrojnë larg zonës ku ndodhi shpërthimi. Informacionet e para tregojnë se shpërthimi mund të jetë shkaktuar nga një rrjedhje gazi në një furrë rreth orës 09:00. Furra ‘Hubert’ nuk ishte hapur në kohën e shpërthimit, raporton gazeta Le Parisien.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej