- Advertisement -

TAG

shperthim

Vëllai iu vra një vit më parë, kush është shënjestra e shpërthimit të fuqishëm me tritol

Preng Gjini ishte shënjestra e shpërthimit që ndodhi pasditen e sotme në Tiranë. Ai është vëllai i Tonin Gjinit, i cili u vra me...

Tmerri/ Atentat me tritol në qendër të Tiranës. Ja cili është personi që po lufton me vdekjen (film)

Një automjeti në Tiranë i është vendosur tritol në ecje e sipër. Në pamjet e siguruara nga abcnews.al mund të shihet që një numër...

Shpërthen bolieri i dushit pranë shtëpisë së të moshuarve, detajet e para

Një bolier dushi ka shpërthyer në një aparatament në lagjen “Liria” në qytetin e Fierit, i cili ndodhej pranë shtëpisë së një çifti të...

E mbijetuara e shpërthimit në Bejrut rrëfen përjetimin: Tmerr, toka filloi të tundej nën këmbët e mia!

“Po takohesha me miqtë e mi për kafe në një kafene në lagjen Hamra, kur papritur toka po tundej poshtë këmbëve tona. Dikush bërtiti,...

Shpërthimi në shtëpinë e shefit të policisë në Shkodër, brenda ndodheshin gruaja dhe vajza

Mësohen detaje të reja nga shpërthimi i ndodhur mbrëmjen e djeshme në banesën e shefit të policisë së Shkodrës Prelë Milani. Bëhet me dije se...

Shpërthim i fuqishëm në një pikë karburanti në Tiranë

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se një pikë karburanti është përfshirë në flakë ndërsa nuk raportohet për persona...

Hidhet në erë me eksploziv makina e prokurorit në Vlorë, i njohur për hetimin e dosjeve të tokave në Zvërnec (foto)

Një makinë ka shpërthyer në mes të natës në Vlorë, në rrugën 28 Nëntori, rreth orës 02:50. Mësohet se makina është në pronësi të prokurorirt...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Tiranën në orët e para të mengjesit të sotem. Lënda plasëse e dyshuar tritol  është vendosur  pranë një...

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Tiranë, banorët në panik

Një bombol gazi ka shpërthyer pak minuta më parë në një banesë në Tiranë. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, ndërsa banorët janë vënë në...

Tiranë/ Shpërthen bombola e gazit në një pallat, banorët në panik (film)

Një bombël gazi ka shpërthyer në një pallat në Tiranë në zonën e Degës së Thesarit. Sipas të dhënave, nuk ka të lënduar, por vetëm...

Latest news

Diktatura e sulltanit/ Arrestohet gruaja që guxoi të qeshë, kur kalonte Edi Rama

Një 45 vjeçare me inicialet T.B., përfundoi në komisariatin numër 1 me urdhër të Gardës së Republikës, pasi këta të fundit e konstatuan duke...

Asteroidi 1.000 metra i gjërë kërcënon Tokën, ekspertët zbulojnë datën dhe vitin e përplasjes

Një asteroid i quajtur ‘Zoti i Kaosit’ po afrohet gjithnjë e më shumë me Tokën dhe brenda 48 vitesh mund të godasë planetin tonë. Paralajmërimi...

Khloe Kardashian infektohet me Covid-19, tregon simptomat: Dhimbje të çmendura… (foto)

Një nga vajzat më të famshme në botë është prekur nga Covid-19, bëhet fjalë për Khloe Kardashian. Lajmin e ka bërë me dije vetë bukuroshja...

Vjen deklarata e fortë kundër Ramës nga kreu i Komisionit të Jashtëm në PE

Eurodeputeti gjerman, David McAllister, reagon ashpër për vendimin e mazhorancës shqiptare për të votuar ditën e nesërme në seancën plenare ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Në...

E pabesueshme, Gjeli vret oficerin e policisë, flet shefi i Komisariatit: S’ka ndodhur kurrë në 25 vite

Lufta mes gjelave është një sport i paligjshëm, por shumë popullor, sidomos në Amerikën Latine dhe Azi. Diçka e pazakontë ka ndodhur së fundmi...
- Advertisement -