Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Sarandë/ Viktima e dytë nga i ftohti, vdes në spital 34-vjeçari

Nga Rexhina Biba 0

Ditën e sotme është shtuar një tjetër viktimë nga i ftohti në vendin tonë, duke e çuar në dy numrin e të vdekurve, pas rastit në Durrës.

34-vjeçari Leonard Arapi nga Saranda nga ndërruar jetë në spital, pasi jetonte në një banesë ku ishte sistemuar përkohësisht.

Mësohet se Leonard Arapi ishte endacak dhe konsumues i alkoolit.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej