Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Rita Ora, provokuese për Love Advent (film)

Nga Klodiana 0

Rita Ora përveçse një këngëtare shumë e suksesshme është e njohur edhe për paraqitjet e saj joshëse në reklamat që bën.

Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka realizuar një set fotografik për “Love”, revista që cdo vit mbledh yje dhe modele të cilat pozojnë për të në reklama provokuese dhe seksi.

Rita e veshur me të brendshme seksi ka kërcyer nën ritmet e këngës së saj “Anywhere”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej