Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Rita Ora dhe Bebe Rexha flasin shqip në mediumin ndërkombëtar (film)

Nga Klodiana 0

Tshmë është hera e dytë që “MTV EMA” prezantohet nga një shqiptare, vitin e kaluar ishte Bebe Rexha ndërsa këtë vit Rita Ora.

Së fundmi në një intervistë të dhënë për MTV, Rita Ora është ndjerë shumë e emocionuar pasi lexuan një koment në twitter ku një shqiptar iu kujton se herën e kaluar prezantuese ishte Bebe ndërsa këtë herë Rita, shqipet ia dolën ndërsa më pas ajo merr një video-mesazh nga Bebe Rexha, e cila i jep disa këshilla edhe puthje.

Bebe dhe Rita së shpejti do te bashkëpunojnë së bashku, por shikoni videon më poshtë të siguruar nga intv.al, ku Rita shprehet shumë e emocionuar edhe thotë se iu bë mishi “kokrra..kokrra”.Të gjithë do emocionoheni sapo të shihni këtë moment.

http://www.kultplus.com/muzika/rita-ora-dhe-bebe-rexha-flasin-shqip-ne-mediumin-nderkombetar-video/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej