Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Për të dashur si vëllanë tim mjafton vetëm të jesh njeri

Nga Media 0

Nga Abdullah Gashi
Kudo
s’ka rëndësi
i verdhë
i bardhë
apo i zi
kudo që të jesh
në lindje
në perëndim
në jug
apo në veri
për të dashur si vëllanë tim
mjafton vetëm të jesh njeri.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej