Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Për të dashur si vëllanë tim mjafton vetëm të jesh njeri

Nga Media 0

Nga Abdullah Gashi
Kudo
s’ka rëndësi
i verdhë
i bardhë
apo i zi
kudo që të jesh
në lindje
në perëndim
në jug
apo në veri
për të dashur si vëllanë tim
mjafton vetëm të jesh njeri.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej