Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

PD mbledh Kryesinë, Basha takim me ambasadorin anglez në selinë blu

Nga Ejona 0

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka pritur sot një takim në selinë e PD-së, ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Tiranë, Duncan Norman.

Në qendër të takimit do të jetë padyshim rruga për të dalë nga kriza politike, e prodhuar që pas djegies së mandateve të opozitës, ndërsa nuk mund të kalojnë pa vëmendje as zgjedhjet lokale që janë planifikuar që të mbahen në 30 Qershor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej