Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nisma e Bashkisë së Tiranës, klubi i Partizanit mbjell pemë në zonën e Liqenit të Thatë

Nga Klodiana 0

Kur duhen edhe disa ditë nga supersfida me Skënderbeun që do të zhvillohet në “Selman Stërmasi”, klubi i Partizanit ka gjetur kohë, për t’ia bashkuar nismës të Bashkisë së Tiranës, për mbjelljen e pemëve.

Prezent në këtë aksion kanë qenë futbollistët e Partizanit, drejtori i përgjithshëm i klubit Olsi Rama, kryetari i Bashkisë Tiranë, Erjon Velaj si dhe disa pjesëtarë të tjerrë të klubit. Pemët u mbollën në zonën e Liqenit të Thatë. Misioni i kësaj nisme është pyllëzimi i sa më shumë zonave në kryeqytet.  Kjo nisëm është bërë publike në faqen zyrtare të klubit.

Partizani22

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej