Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Neymar, më shumë lojtar i Madridit se i PSG-së (film)

Nga Klodiana 0

Neymar ishte në qendër të vëmendjes në “Santiago Bernabeu”, aty ku PSG-ja e brazilianit humbi 3-1 nga Real Madridi.

Shokët e Neymar po bëheshin gati për ndeshjen dhe po kryenin nxemjen, por jo edhe Neymari. Braziliani po e shijonte “Santiago Bernabeu”, sikur të zbriste për herë të parë në fushë, dukej sikur kërkonte diçka nga ky stadium, sikur ëndërron të luajë më shpesh aty…!

Veprimet e Neymar në “Bernabeu” janë kapur nga kamerat e “El Chiringuito de Jugones” ku braziliani nxiti spekulimet se mund të veshë fanellën e Los Blancos verën e ardhshme.

Gjatë ndeshjes, braziliani nuk ishte shumë i përkushtuar, ai i kërkonte në fushë dhe i përshëndeste lojtarët e Madridit, këtë  e tregojnë pamjet më poshtë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej