Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Newsbomb: “Gurët e vetmisë”, një rrëfenjë epike (film)

Nga 27-shi 0

“Gurët e vetmisë”… Një rrëfenjë epike për atë që ka ndodhur vërtetë, një shekull më parë, në tokat shqiptare. Botuar nga Botimet Pegi.

“Gurët e vetmisë”… nga Tom Kuka… Botuar nga Botimet Pegi

“Gurët e vetmisë”… Një rrëfenjë epike për atë që ka ndodhur vërtet, një shekull më parë, në tokat shqiptare. Botuar nga Botimet Pegi

Posted by newsbomb.al on Monday, October 29, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej