Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Ndarja nga jeta e aktorit Bujar Lako reagon Rama: S’kam si ta besoj, çfarë trishtimi

Nga Skenderi 0

Kryeministri Edi Rama ka reagur pas lajmit për ndarjen nga jeta të aktorit të njohur të kinematografisë shqptare Bujar Lako, duke e quajtur një trishtim të thellë.

Në një video të postuar në rrjetin social Facebook  ku shihet aktori i njohur duke luajtur një pjesë nga filmi “Gjeneral Gramafoni”, dhe konkretish duke luajtur me klarinetë për të pushuar lotën e një fëmije, Rama shkruan se kam qënë sa ku fëmijë këtu kur njoha Bujon.

“E s’kam si ta besoj dot se nuk do t’i çoj dot më shishen e verës për ditëlindje e s’do ta marr më mesazhin e tij për Vitin e Ri… ÇFARË TRISHTIMI!” shruan Rama.

 Rama në Facebook:

Kam qenë sa ky fëmija këtu kur e njoha Bujon… E s’kam si ta besoj dot se nuk do t’i çoj dot më shishen e verës për ditëlindje e s’do ta marr më mesazhin e tij për Vitin e Ri…

ÇFARË TRISHTIMI!

Kam qenë sa ky fëmija këtu kur e njoha Bujon… E s'kam si ta besoj dot se nuk do t'i çoj dot më shishen e verës për ditëlindje e s'do ta marr më mesazhin e tij për Vitin e Ri…ÇFARË TRISHTIMI!

Posted by Edi Rama on Monday, December 26, 2016

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej