Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mos e beso po deshe, i riu shqiptar ofron 5000 euro parapagim për virgjërinë

Nga Media 0

Të rinjtë shqiptarë vijojnë të mbeten të varur nga virgjëria.

Në një investigim të realizuar nga emisioni “BOOM” në Rtv Ora News përmes një vajze të infiltruar, një 23-vjeçar ofroi 5000 euro, duke e siguruar që do t’ja japë paratë parapagim…

Kandidati: 22 vjeçare je?

Vajza: Po, po!

Kandidati: Një vit më i madh se ty jam unë. Jam 23. Më e qetë dukesh. Duket sikur jemi një karakter se edhe unë tipin tënd kam. M’u duke vajzë e mirë, prandaj të shkruajta.

Vajza: Tani, si do biem dakord?

Kandidati: Si të duash ti.

Vajza: Si si të dua unë? Sa më ofron?

Kandidati: 5000 euro. Më thuaj sa do edhe s’është problem.

Vajza: Kur do t’i marr unë? Sa e sigurt është që do t’i marr?

Kandidati: Në çdo moment kur të duash ti. Po besoj që të jemi edhe miq.

Vajza: Normal që është edhe ajo, por është një çikë ajo që përderisa unë e kam nxjerrë atë gjë e kam një arsye, kupton? Kështu që për momentin i qëndroj asaj arsyes sime dhe pastaj në qoftë se mbetet miqësia ose nuk e di… Sa e sigurt jam që do t’i marr?

Kandidati: Është e sigurt.

Vajza: Po si ma mundëson këtë siguri?

Kandidati: Unë i kam në bankë. I tërheq edhe nëpër banka.

Vajza: Nga ta di unë që në momentin që do mbarojmë do m’i japësh se unë për atë po e bëj.

Kandidati: Direkt, para!

http://oranews.tv/article/mos-e-beso-po-deshe-i-riu-shqiptar-ofron-5000-euro-parapagim-virgjerine?fbclid=IwAR12djFro44qNOPhXo2Bf8nsp0kbSHlFELDyzObXKSDvzHJ-Wmg7HbnPpmw

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej