Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Mesila Doda PD-së: E kanë vënë që t’ju vërë drunë

Nga Media 0

Tensionimi i Kuvendit të Shqipërisë nuk ka lënë mospërfillëse Mesila Dodën themeluese e Partisë Demokratike. Sipas saj, Kuvendi i Shqipërisë tashmë udhëhiqet nga fantazmat e së shkuarës që kanë kapur për gryke demokracinë, por për këtë faji është tek ata që e katandisën opozitën e djathtë në këtë ditë halli.

Ja shënimi i Mesila Dodës:

Nuk është çeshtje proçedure, jo është çështje thellësisht politike.
E kanë vënë atje qe t’ju vërë drunë, sepse nuk keni qenë kurrë më pak e më të pambrojtur.
Fantazmat e së kaluarës kapin për flokësh demokracinë

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej