Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Mesila Doda klasës politike: Po e shkallmojmë këtë vend

Nga Ejona 0

Pikërisht ditën e mbledhjes së radhës së Kuvendit, deputetja e PDIU-së, Mesila Doda ka lëshuar një akuzë tejet konçize, por shumë të rëndë për klasën politike shqiptare.

Ja çfarë thotë ajo në rrjetin social:

Kur mbërrin ai momenti që shpresa e vetme duket ambasadori amerikanturp për të gjithë nepo e shkallmojmë këtë vend përditë e nga pak…”

Puna është se sa janë ata që u vjen me gjithë mend turp?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej