Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Marrëveshja/ Nis mbledhja urgjente e Ramës me Kryesinë

Nga Klodiana 0

Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste në drejtimin e Ramës.

Kryeministri ka mbërritur fiks në seli për të nisur mbledhjen, ku po informon Kryesinë e PS për marrëveshjen e arritur me kryetarin e PD, Lulzim Basha.

Njoftimi për mbledhjen e Kryesisë u bë gjatë kohës që Rama vijonte takimin prej 4 orësh me kryetarin e PD në ambientet e Pallatit të Kongreseve, në prani edhe të stafeve të tyre, për materializimin e marrëveshjes së dakordësuar “McAllister”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej