Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Malltezi shpërthen ndaj Bashës: Duhej të ngrihej zëri dhe të denoncohej vjedhja e votës

Nga Klodiana 0

Mbledhja e Kryesisë së PD-së po vijon ende me dyer të mbyllura në selinë blu, është shoqëruar me incidente të pakëndshëme mes Jemin Gjanës dhe Valbona Mezinit.

Gjatë diskutimit edhe dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, Jamarbër Malltezi është shprehur i pakënaqurit nga drejtimi i partisë.
Malltezi ka deklaruar se demokratët janë të demotivuar dhe se duhej të ngrihej zëri dhe të denoncohej vjedhja e votës, por në të kundër nuk u dokumentua asgjë.
“Duhej të ngrinim zërin dhe denonconim vjedhjen e votës. Demokratet janë të demotivuar. Nuk dokumentuam asgjë”, ka thënë Malltezi.

Pak ditë më parë, ish-deputeti Astrit Patozi kërkoi që Basha të njohë një grupim të ri brenda partisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej